K-Lite Codec Pack 7.1.0 Full / Tüm Videoları Oynatır - Gerçek Öğretmen.com

21.11.11

K-Lite Codec Pack 7.1.0 Full / Tüm Videoları Oynatır


Bu program sayesinde aklınıza gelebilecek tüm videoları oynatabilirsiniz. 14 mb kadar küçük boyutlu olması da kullanışlı olmasını sağlıyor. Ek bir oynatıcıya gerek duymadan Windows Media Player üzerinden oynatma yapabilirsiniz. Kurulum aşamasında oynatma seçeneklerini içeren boş kutucukları(avi, mp3 gibi kutucukları seçin hazır seçilmişleri seçmenize gerek yok) seçin ve ileriye basın.

Medya dosyalarının oynatımında format ve codec karmaşasına düşmekten kurtulmanın en iyi yolu sağlam bir codec paketi yüklemektir. K-Lite Codec Pack ile bu çözüm sağlanabiliyor. İçerdiği en yaygın video ve ses codec'leri ile bilgisayarınızda tüm medya dosyalarını oynatabileceksiniz. DivX, Xvid vb. sıkıştırılmış formatların tüm sürümleri de bu paket sayesinde açılabilir duruma gelecek. Paket içerisinde aynı zamanda altyazı ve görüntü kalitesi, ses detayları gibi konularda birçok ayrıntıya ulaşabileceğiniz ve ayarlamalar yapabileceğiniz araçlar da bulunduruyor.

DivX ve bazı video dosyalarını oynatmakta zorlanıyor, problem yaşıyorsanız, bu çözücü paketi ile kesin bir çözüm sağlayabiliyorsunuz.

Oynatıcı: Media Player Classic Home Cinema/Otomatik Yüklenecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumunuz için teşekkür ederiz.