Ücretsiz Microsoft Antivirüs / Türkçe - Gerçek Öğretmen.com

25.4.11

Ücretsiz Microsoft Antivirüs / Türkçe

Microsoft Security Essentials Hakkında


Microsoft Security Essentials, ev veya küçük işletme bilgisayarlarınızda virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruma sağlar. Microsoft Security Essentials kolayca yüklenebilen, kolayca kullanılabilen ve bilgisayarınızı en son teknolojiyle korumak üzere otomatik olarak güncelleştirilen ücretsiz bir Microsoft yüklemesidir. 

Microsoft Security Essentials arka planda sessizce ve etkili şekilde çalışır ve böylece Windows tabanlı bilgisayarınızı, kesilmeler veya uzun bilgisayar bekleme süreleri olmadan istediğiniz gibi, özgürce kullanabilirsiniz.Microsoft Security Essentials'ı yüklemeden önce, bilgisayarınızda çalışmakta olan diğer virüsten koruma yazılımlarını kaldırmanızı öneririz. Aynı anda birden çok virüsten koruma programı çalıştırmak, bilgisayarın performansını olumsuz etkileyen çakışmalara neden olabilir.

Microsoft Security Essentials Gizlilik Bildirimi'ni ve Lisans Sözleşmesi'ni okuyun.

İşletmeniz için güvenliğe mi gereksinim duyuyorsunuz?
Microsoft Security Essentials en fazla 10 bilgisayarın bulunduğu küçük işletmeler tarafından kullanılabilir. İşletmenizden 10'dan fazla bilgisayar varsa, Microsoft Forefront Endpoint Protection ile bilgisayarlarınızı koruyabilirsiniz.

* Microsoft Security Essentials'ı yükleyebilmeniz için bilgisayarınızda orijinal Windows çalıştırıyor olmalısınız. Orijinal Windows hakkında daha fazla bilgi edinin. Internet erişim ücretleri uygulanabilir.

Başlıca Özellikler
Kötü amaçlı yazılımlara karşı kapsamlı koruma Basit ve ücretsiz karşıdan yükleme Otomatik güncelleştirmeler Kolay kullanım

       


İndirme Adresleri


XP 32 Bit
http://hotfile.com/dl/115776338/8994eb7/mseinstall-xp-32.rar.html


Windows Vista/7 32 Bit
http://hotfile.com/dl/115776712/d828515/mseinstall-w7-32.rar.html


Windows Vista/7 64 Bit
http://hotfile.com/dl/115775886/73039a3/mseinstall-w7-64.rar.htmlHiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumunuz için teşekkür ederiz.