Header ads

Header ads
» » Çizgi Film ile İlkokuma Yazma Öğretimi

İlkokuma ve yazma öğretiminde devrim niteliği taşımış ve hiçbir ticari amaçla hazırlanmamış olan bu çalışmayı mutlaka inceleyin. Sinan UZUN tarafından hazırlanmış olan 29 sesi tanıtmayı ve bu sesleri eğlenerek kazandırmayı amaçlayan çizgi filmlerin bağlantılarını sizlerle paylaşmak istedik. Bu konu da bizleri kırmayan değerli öğretmen arkadaşımız Sinan UZUN'a teşekkür ederiz. Tanıtım videoları:
İndirmeden önce okuyun:İndirme adresleri için önce sinanuzun com foruma kayıt olmanız gerekmektedir.Ya da aşağıdaki kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilirsiniz. 
Kullanıcı Adı: ozgunogretmen
Şifre: gercekogretmenKaynak: www.sinanuzun.com
Yazar: gerçek öğretmen

Gerçek Öğretmen, 2010 yılının Kasım ayında kurulmuş bir internet sitesidir. Tamamen ücretsiz ve üyeliksiz hizmet vermektedir. Amacı, herkesin özgün verilerden hızlı bir şekilde faydalanabilmesidir. Gerçek Öğretmene Destek olmak için sosyal ağlardan beğenin veya takip edin.
«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

2 yorum:

 1. Adsız14/9/11

  Merhaba...
  Linkler açılmıyor.
  sinanuzun.com sayfasıda açılmıyor.

  YanıtlaSil
 2. Linkler sinanuzun.com a aittir. Kendisinden rica ettim bu çizgi filmleri sitemizin kendi depolarına kaydetmek için ama kendisi izin vermedi. Verileri hazırlayan o olduğu için biz de saygı duyduk. Sinanuzun.com sitesi bazen sorun yaratıyor. Gün içinde deneyiniz site açılırsa linkler çalışacaktır.

  YanıtlaSil