Siteyi Kullanım Klavuzu - Gerçek Öğretmen.com

28.5.11

Siteyi Kullanım Klavuzu

Konu Başlıkları:
 Dosya indirme
 Dosya açma
 Dosya göndermeDosya indirme:
Sitemizdeki dosyaların tümünü docs.google.com adlı siteye yükledik. Bunları indirmede bir sorun yaşanmamaktadır. Bu siteye yükleme amacımız otomatik virüs taraması yapan bir site olmasıdır. Dosyaları güvenle indirip kullanabilirsiniz. Bazıları sites.google.com adlı siteye yüklenmiştir. Buradaki dosyaları indirmede bazen sorun yaşanabilmektedir. Bu sorunu dns değiştirerek giderebiliyoruz. Dosyaların küçük bir kısmını da hotfile.com sitesine yüklenmiştir. Burada indirmede şöyle bir sorun yaşanmıştır: 30 dk bekleme süresi... Bu sorunu da hotfile.com'u alternatif yükleme adresi olarak kullanmakla çözdük. Dosyaları hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Dosya açma:
Sitemizdeki dosyaları açamıyorsanız lütfen aşağıdaki okuyunuz.
Siteden indireceğiniz çalışmalarımın hazırlanan biçimde görüntülenebilmesi için kullanılan yazı fontlarının mutlaka bilgisayarınızda yüklü olması gerekir. Yazı fontlarını BURADAN indirebilirsiniz. Ayrıca sitede barındırılan çalışmaların bir çoğu Winrar (indir) programı ile sıkıştırılmış olup bazı çalışmalar PDF (indir) formatında hazırlanmıştır. Her iki programın da bilgisayarınızda kurulu olmasını tavsiye ederim.

Dosya gönderme:
Hızlı olarak özgün veya herhangi bir veriyi bize yollayabilirsiniz.
Anında yayınlayabilirsiniz.
Bunun için aşağıdaki JetGönder'yi kullanabilirsiniz.

 4. sınıf özgün sınavlar, 5. sınıf özgün sınavlar, 4. sınıf faklı sınavlar, 5. sınıf farklı sınavlar, 4. Sınıf tüm sınavlar, 5. Sınıf tüm sınavlar, bir ayda ilkokuma yazma, seslerin çizgi filmleri, 4. Sınıf Türkçe dersi 1. Dönem 1. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Türkçe dersi 1. Dönem 2. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Türkçe dersi 1. Dönem 3. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Türkçe dersi 2. Dönem 1. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Türkçe dersi 2. Dönem 2. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Türkçe dersi 2. Dönem 3. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Matematik dersi 1. Dönem 1. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Matematik dersi 1. Dönem 2. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Matematik dersi 1. Dönem 3. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Matematik dersi 2. Dönem 1. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Matematik dersi 2. Dönem 2. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Matematik dersi 2. Dönem 3. Yazılı sınavı, İngilizce, fen ve teknoloji, sosyal bilgiler, din kültürü ve ahlak bilgisi, trafik güvenliği, 5. Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8. Sınıf, çizgi çalışmaları, kaliteli sınav soruları, özgün sorular, farklı sorular, deneme sınavları, seslerle uyumlu çizgi çalışmaları, seslerle uyumlu ses çizgi filmleri, sunular, slaytlar, eğitimhane,

1 yorum:

Yorumunuz için teşekkür ederiz.