5. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı Sınavların Tümü (TÜRKİYE'DE BİR İLK) - Gerçek Öğretmen.com

8.12.11

5. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı Sınavların Tümü (TÜRKİYE'DE BİR İLK)

Türkçe, matematik, fen ve teknoloji ve sosyal bilgiler derslerinin 1. dönemdeki 2. yazılı sınavlarıdır. Sınavların tümü özgünlük ve güncellik ilkesi doğrultusunda hazırlanmıştır. Sınavlar 20-25 sorudan oluşmaktadır. Sınavlara 2010 yılı Bursluluk Sınavı soruları ilave edilmiştir. ANDESİS(Web kameradan optik okuma sistemi) ile okumak isteyenler için dört adet optik form sayfası eklenmiştir.


Emeğe teşekkür etmeyi unutmayın...


SOSYAL BİLGİLER SINAVI HEMEN İNDİR
Kolay Sınavı indirmek için buraya tıklayınız.


MATEMATİK SINAVINI HEMEN İNDİR


TÜRKÇE SINAVINI HEMEN İNDİR
Orta Derece Sınavı indirmek için buraya tıklayınız.
Kolay Sınavı indirmek için buraya tıklayınız.


FEN VE TEKNOLOJİ SINAVINI HEMEN İNDİR4. sınıf özgün sınavlar, 5. sınıf özgün sınavlar, 4. sınıf faklı sınavlar, 5. sınıf farklı sınavlar, 4. Sınıf tüm sınavlar, 5. Sınıf tüm sınavlar, bir ayda ilkokuma yazma, seslerin çizgi filmleri, 4. Sınıf Türkçe dersi 1. Dönem 1. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Türkçe dersi 1. Dönem 2. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Türkçe dersi 1. Dönem 3. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Türkçe dersi 2. Dönem 1. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Türkçe dersi 2. Dönem 2. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Türkçe dersi 2. Dönem 3. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Matematik dersi 1. Dönem 1. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Matematik dersi 1. Dönem 2. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Matematik dersi 1. Dönem 3. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Matematik dersi 2. Dönem 1. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Matematik dersi 2. Dönem 2. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Matematik dersi 2. Dönem 3. Yazılı sınavı, İngilizce, fen ve teknoloji, sosyal bilgiler, din kültürü ve ahlak bilgisi, trafik güvenliği, 5. Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8. Sınıf, çizgi çalışmaları, kaliteli sınav soruları, özgün sorular, farklı sorular, deneme sınavları, seslerle uyumlu çizgi çalışmaları, seslerle uyumlu ses çizgi filmleri, sunular, slaytlar, eğitimhane

3 yorum:

 1. Anonim13/12/11

  teşekkürler.çok güzel

  YanıtlayınSil
 2. Anonim15/12/11

  Sayın Hocam;diğer sitelere attığınız linklerden dolayı işin doğrusu kızmıştım habersiz reklam yapıyorsunuz diye.Çalışmalarınız büyük bir emek istiyor.Uğraşmışsınız.5.sınıf çalışmalarınız harika olmuş.Duaların en büyüğü sizin olsun.Allah razı olsun.Salim Sal Türk Eğitim-Sen Osmancık İlçe Temsilcisi.

  YanıtlayınSil
 3. Gerçek Öğretmen15/12/11

  İlginize teşekkürler... Sitemizi daha çok eğitimciye ulaştırmak amacındayız. Siz değerli ziyaretçilerimizden hiçbir üçret talep etmeden hizmet veriyoruz; siz de sitemizi tanıtmaya yardımcı olursanız çok mutlu oluruz.

  YanıtlayınSil

Yorumunuz için teşekkür ederiz.