Her Bilgisayar İçin VAZGEÇİLMEZ 4 Program - Gerçek Öğretmen.com

26.2.12

Her Bilgisayar İçin VAZGEÇİLMEZ 4 Program

Bilgisayarların yavaşladığından şikayet etmeyen yoktur. Bu şikayetlerin bir kısmı virüsleriden bir kısmı da bilgisayardaki gereksiz ve silinmiş dosya uzantılarının diskte kayıtlı olmasından kaynaklanır. Bu sorunlardan kurtulmak için aşağıdaki programlar sizin için vazgeçilmez olacaktır.


1. Antivirüs: Microsoft Security Essential (Türkçe)
Bu program ücretsiz olmasına rağmen çok iyi bir antivirüstür.


2. Autoron Virus Remover (USB Virüs Temizleyici)
Bu program usb'den gelen virüsleri siler veya Microsoft Sec. Essential antivirüsüne bildirir.


3. C Cleaner (Bilgisayar Temizleyicisi)
Bu program dünyanın en iyi bilgisayar bakım programıdır. Bu programla derin bakım yaptırdıktan sonra bilgisayarınızın hızlandığını fark edeceksiniz.


4. Google Chorme (İnternet Tarayıcısı)
İnternet Expolorer programının yavaşlığından şikeyet etmeyen yoktur. Chorme ise jet hızında internet keyfi sunuyor. Bunu şu şekilde yapıyor: Girdiğiniz web sayfalarını bilgisayarınıza kaydediyor. Bir sonraki girişte bekleme yapmadan giriş sağlıyor. Ama bu programle e okul işlerini yapamazsınız çünkü meb web bilişimcileri yazılımları internet expolorer uyumlu yapmaktadırlar.

Son olarak da "Başlat" bölümünden "Disk birleştirme" işlemini yapın.

Bu programları yükleyin ve görün... sınıf özgün sınavlar, 5. sınıf özgün sınavlar, 4. sınıf faklı sınavlar, 5. sınıf farklı sınavlar, 4. Sınıf tüm sınavlar, 5. Sınıf tüm sınavlar, bir ayda ilkokuma yazma, seslerin çizgi filmleri, 4. Sınıf Türkçe dersi 1. Dönem 1. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Türkçe dersi 1. Dönem 2. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Türkçe dersi 1. Dönem 3. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Türkçe dersi 2. Dönem 1. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Türkçe dersi 2. Dönem 2. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Türkçe dersi 2. Dönem 3. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Matematik dersi 1. Dönem 1. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Matematik dersi 1. Dönem 2. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Matematik dersi 1. Dönem 3. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Matematik dersi 2. Dönem 1. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Matematik dersi 2. Dönem 2. Yazılı sınavı, 4. Sınıf Matematik dersi 2. Dönem 3. Yazılı sınavı, İngilizce, fen ve teknoloji, sosyal bilgiler, din kültürü ve ahlak bilgisi, trafik güvenliği, 5. Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8. Sınıf, çizgi çalışmaları, kaliteli sınav soruları, özgün sorular, farklı sorular, deneme sınavları, seslerle uyumlu çizgi çalışmaları, seslerle uyumlu ses çizgi filmleri, sunular, slaytlar, eğitimhane

1 yorum:

Yorumunuz için teşekkür ederiz.