Şifreli Matematik Zeka Bulmacaları - Gerçek Öğretmen.com

19.2.14

Şifreli Matematik Zeka Bulmacaları

Şifreli Matematik Zeka bulmacası çalışması 2. sınıf seviyesine  uygun hazırlanmasına rağmen üst seviyelerde de kullanılabilecek eğlenceli bir matematik çalışması. Sabit sorular ve değişken sorularla çok geniş bir havuzdan alınan sorularla oluşan bu çalışmanın devamının da oluşturulması planlanmaktadır.

Bu çalışma ne işe yarar? Bir öğretmen olarak hem matematiğe ilgili artırdığını hem de konuları pekiştirmek için oldukça faydalı olduğunu gözlemledim. Çalışma sonrasında şifre ulaşmak soruları çözmede istekliği artırdığından bir ödev gibi de algılanmıyor. Sonraki değerlendirmeler siz kıymetli veliler ve eğitimcilerin. 


2. SINIF EĞLENCELİ MATEMATİK ETKİNLİKLERİNİ İNDİR

ŞİFRELİ MATEMATİK BULMACA ETKİNLİĞİNİ İNDİR


Kaynak: ogretmenincantasi com

4 yorum:

 1. Çalışmalarımı paylaşmanız hoşuma gitti, ama www.ogretmenincantasi.com adresini kaldırmasaydınız daha bir hoş olurdu... (Kaynağı gösterdiğinizin farkındayım, ama ben başka bir öğretmeinin ismi dışında site logosundan rahatsız olunacağını düşünmüyorum.) Umarım bu konuda beni anlarsınız. Saygılar...

  YanıtlayınSil
 2. Anonim28/2/14

  GERÇEK ÖĞRETMEN SİTESİ
  İsteğinizi yerinde buluyoruz. Amacımız çıktıların reklamsız olmasıydı. İsteğiniz yönünde değişmeyi en kısa zamanda yayınlayacağız.

  YanıtlayınSil
 3. Saygılar, teşekkürler. Başarılı bir siteniz var. Başarılarınızın devamını dilerim...

  YanıtlayınSil
 4. İsmimin yazmasına ise kesinlikle gerek yok. site ismi durması kafi, saygılar.

  YanıtlayınSil

Yorumunuz için teşekkür ederiz.