ANDESİS ( Anlık Değerlendirme Sistemi ) - Gerçek Öğretmen.com
.

8.10.14

ANDESİS ( Anlık Değerlendirme Sistemi )

Bu sistem ile öğrencilere uyguladığınız değerlendirme testlerini çok kısa sürede değerlendirebilir, pek çok rapor alabilirsiniz. Sınıf ortamında evde her yerde kullanmak mümkün. Yüksek özellikli bir bilgisayar istemez. Kullanıcı sorunlarıyla ilgili destek servisleri vardır. Ben kullanıyorum. Çok büyük kolaylık.

Andesis Nedir?


Andesis (Anlik Değerlendirme Sistemi) Adında OPTİJET - ARGE Tarafından ERCİYES ÜNİVERSİTESİ Teknoloji Gelistirme Merkezinde Üretilen Optik Okuyucu ve Ölçme Değerlendirme Yazılımıdır.


Eğitim ve Öğretim Faaliyetleri Olan Her Sınıfın Temel İhtiyaçları Arasındadır. Çokdan Seçmeli  Her Türlü Testin Değerlendirmesi ve Puanlamasını Yapabilmektedir.


Matbaalarda Basılmış Özel Optik Forma İhtiyaç Yoktur Kullandıgı Optik Formları Hertürlü Yazıcı veya Fotokopi Makinesi ile Hertürlü Kağıda Çogaltabilirsiniz.


Geridönüşümlü Çevre Dostu Kırılmaya Dayanıklı Sınıf Ortamına Uygun Malzemelerden Yapılmıştır.


Kullanıcın Besleme Hızına Bağlı Olarak Bir saniye/Form okuma ve Değerlendirme Hızına Sahiptir .


Hertürlü İşletim Sistemi ve Bilgisayara Kolaylıkla Kurulup Çalıştırılabilir.
Kullanıcı Tarafından Hertürlü Rapor Tanımlanabilindigi gibi Öğrenci Geçmiş Sınav Karşılaştırmaları, Sınav Sonuç Karneleri , Soru Frekans Analizleri , Sınav Sonuç Listeleri Gibi Ayrıntılı Raporlar Alınabilir.


www.andesis.com


Adres   :  ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TEKNOLOJİ GELİŞTİRME MERKEZİ
2. BİNA NO:6-8 MELİKGAZİ / KAYSERİ
Telefon:  +90 (352) 224 99 66 ---  0 505 633 66 90 
0 505 633 66 96  ---  0 505 809 74 04  
eposta: info@andesis.com


3 yorum:

 1. Yücel28/11/11

  Hocam öncelikle bu güzel site için sizi tebrik ederim.Bu sistemin maliyeti ne kadar?Bilginiz varsa bizimle paylaşırsanız sevinirim.Teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 2. İlginize teşekkürler... Bu ürünün türevleri mevcuttur. Taragöz adında bir ürün de aynı işlemi yapmaktadır. Bazı kırtasiye ve kitabevleri sınıfınıza set aldığınızda ürünü bir yıllık ücretsiz sunmaktadırlar. Ürünün mantığı web kamerasından sınav okumadır. Siz de web kameranız yardımıyla sınav okuyabilirsiniz ama programın tam sürümünü bir yerden edinmeniz gerekir. Bu konuyu internetten araştırırsanız bayağı bilgiye ulaşabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 3. Sevgili meslektaşlarım, optik okuma cihazı ve doküman kamera almadan önce Ecegöz cihazını inceleyin derim. Gerçekten ders işlemekten zevk alıyorum. Resim formatındaki metni Word'e çok başarılı aktarıyor. Optik okumada da çok başarılı, raporlamaları güzel, çok da uygun fiyat. Servis hizmetleri de çok çok kaliteli. Öğrenci listesini Excel'den kendim aktarıyorum. Google'a ecegöz yazınca geliyor. www.eceegitim.com.tr'ye de bakabilirsiniz.

  YanıtlaSil

Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.